ינואר 31, 2022 מאת admin כבוי

קבלת הפנים

החבר הכי טוב שלי חיכה לי בשדה התעופה כשחזרתי מטיול של שנה בדרום אמריקה לארץ. במהלך כל השהות שלי שם נמנעתי מסקס, את האמת די פחדתי והעדפתי להתאפק או פשוט מאד לאונן עד שאחזור לארץ. כששאל אותי מה הדבר הראשון שארצה לעשות כשאחזור הביתה, המילה הראשונה שיצאה לי מהפה זה להזדיין, וכמה שיותר. הייתי חרמן אש, רק רציתי להכניס את הזין שלי לתוך כוס לח ולוהט וכמה שיותר מהר.

כשנכנסנו לרכב בסופו של דבר, הוא אמר לי שיש לנו איזו עצירה דחופה שחייבים לבצע לפני שהוא לוקח אותי הביתה. משהו שלא סובל דיחוי, "ייקח שעתיים גג" לדבריו. עצמתי את עיניי והתעוררתי לאחר מספר דקות כשמרפקו בצלעותיי, מגחך באומרו שהגענו. הוא החנה מול בית דירות יוקרתי בפאתי תל אביב, לא חשדתי בכלום, הייתי בטוח שהוא צריך להראות את הדירה שהייתה בבעלותו שם לאיזה לקוח פוטנציאלי ועליתי אתו לקומה החמישית. בפנים חיכתה לי קבלת פנים. שתי בנות, אשר סיפקו שירותי ליווי חיכו לנו בלבוש מינימלי ביותר. לגופן חזיית תחרה ותחתון חוטיני כל אחת מהן. זהו, הזין עמד לי באותו רגע והרגשתי איך הדם מתרכז כולו באזור הביצים שלי. אחת יותר מתוקה מהשנייה.

הקטנה  מבין שתיהן ניגשה אלי בחיוך, "ברוך שובך" לחשה ונצמדה אל גופי. לא היה צריך יותר מזה, התעוררתי לחיים והרמתי אותה בצחוק בזרועותיי. רגליה סביב מותני ולשונה בתוך תנוך אוזני, בזמן שצעדתי איתה לכיוון חדר השינה. השלכתי אותה בעדינות על המיטה בזמן שהורדתי מעליי את הבגדים בבהילות, תחתוניה כבר על הרצפה ורגליה פסוקות. אצבעות ידיה בתוך הכוס המגולח למשעי שלה, ופטמותיה זקורות במרכז חזה מהמם. שניות לקח לי להיכנס אליה, כל הזין שלי נמצא בתוכה. איזה חום…חשבתי שאני מת בזמן שזיינתי אותה כמו מטורף. מיותר לציין שהזיון הראשון היה קצר, אבל מה שהיה אחר כך היה חגיגה של סקס, גניחות וצעקות של הנאה. שירותי ליווי אלו היו הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש אי פעם. היא מצצה לי את הזין ונתנה בלשונה תשומת  לב מיוחדת לכל סנטימטר בזין ובביצים, ממש לפני שרכבה עליו בפראות. כשכבר חזרתי הביתה מאוחר יותר, ישנתי כמו תינוק. הביצים התרוקנו.