ינואר 31, 2022 מאת admin כבוי

עיסוי בחוף ים

מצאנו לנו פינה מבודדת בחוף הים בהרצליה, ונשכבנו אחד ליד השנייה להשתזף בעירום מלא. עינת ואני אהבנו לבלות אחד עם השנייה כמעט בכל הזדמנות שנקרתה בדרכנו. היינו חברים טובים עוד מימי התיכון, ואין דבר שלא ידענו אחד על השנייה. למרות שלא היינו חברים, הסקס בינינו היה מדהים והסידור הזה התאים לשנינו. באותו יום עינת הייתה במצב רוח ירוד, היא נפרדה מהחבר האחרון שלה שיומיים קודם, והייתה צריכה כתף להישען עליה. ומי יותר מתאים מאשר החבר הכי טוב שלה? כמובן שהייתי שם בשבילה ופיניתי את זמני כדי להרים לה את המורל ולספק לה את מבוקשה.

שכבנו כשפנינו אל הים, עם המגבות מתחתינו והשמש מעלינו. היא סיפרה לי בעצב על הפרידה הכואבת ולי נותר רק להושיט לה את ידי וללטף את פניה באהדה. לפתע היא קמה ממקומה, העיפה עלי מעט חול ורצה לכיוון המים. קמתי בצחקוק, רדפתי אחריה ובמשך שעה ארוכה נהנינו ממימי הים הנעימים שקיררו את גופינו הלוהט. יצאנו שוב להשתזף ולאחר שהתנגבנו ביקשה שאמרח שמן על גבה בזמן שנשכבה על בטנה. גופה היה מדהים, וכל פעם מחדש נעמד לי הזין עליה ממשיכה חייתית. שפכתי שמן על גבה והתחלתי למרוח אותה תוך כדי תנועות סיבוביות, עושה לה עיסוי חושני ואיטי, משהה את ידי בנקודות שידעתי שיגרו אותה. ידי נעצרה בין רגליה, והיא פישקה אותן קלות. מזמינה אותי בלי מילים להמשיך לעשות לה עיסוי אירוטי בצפון מפתה, ששנינו ידענו לאן הוא מתקדם ואיך הוא ייגמר.

היא הסתובבה אלי ונשכבה על גבה, מביטה בעיניי ומחייכת. שפכתי שמן על שדיה והמשכתי לעסות אותה מכף רגל עד ראש. כשהגעתי לבין רגליה, ידי נעצרה על בשרה הרך ואצבעותיי התקדמו לכיוון הכוס שלה שהלך ותפח לנגד עיניי. חפנתי אותו בידי ורכנתי לנשק לה על שפתיה האדומות. היא משכה את ראשי אליה, והביאה את גופה לקראתי. לא הייתי צריך הרבה בשביל להיכנס לתוכה. הזין שלי כבר כאב מרוב שעמד כל כך הרבה זמן. גניחות ההנאה שלנו נשמעו ברוח מסביב, החול מתחתינו והשמש מעלינו.