ינואר 31, 2022 מאת admin כבוי

סקס בהפסקת צהריים

שלחתי לו הודעה עם מספר הטלפון שלי כשראיתי את תמונת הפרופיל שלו בפייסבוק. הכרתי אותו מהאזור. נתקלנו אחד בשנייה לא פעם בבית קפה קרוב בהפסקות הצהרים אליהן יצאנו מהמשרדים בהם עבדנו והוא משך את תשומת לבי. הייתי חרמנית עליו וקיוויתי שיחזור אלי. כשצלצל הטלפון שלי אותו ערב, ידעתי בתוכי שזה הוא, מרגישה רטיבות פתאומית בתוך הכוס שלי.

פלירטוט טלפוני, שיחה שנמשכה שעה ארוכה, מסתבר שהוא קלט אותי גם, וקבענו להיפגש למחרת היום בהפסקת הצהריים. דירות דיסקרטיות המושכרות לפי שעה לא היו חסרות בתל אביב, שנינו מעוניינים בסקס בלתי מחייב והקונספט הזה התאים לנו כמו כפפה ליד. נפגשנו בפינת הרחוב למחרת. כשהגעתי ראיתי אותו נשען על עמוד מחכה לי ולבי החסיר פעימה. הוא היה מושלם, גופו אתלטי ובנוי לתלפיות, לבוש בסגנון ספורט אלגנט וכל כולו משדר בטחון עצמי ומודעות לעצמו. הוא היה סקסי בצורה מטורפת, כשהגעתי אליו בסופו של דבר הוא הזדקף ופניו אורו בחיוך רחב. "סוף סוך אנחנו נפגשים" אחז בידי ומשך אותי אליו לנשיקה לוהטת.

בבניין דירות בסוף הרחוב היו כמה דירות דיסקרטיות באילת קטנטנות, לשם פנינו היו מיועדות. נכנסנו לחדר מקסים, והרגשתי איך גופי בוער מתאווה. הוא התפשט במהירות, הזין הענק והעומד שלו לא משאיר שום מקום לספק. התשוקה בערה בו באותה מידה שבערה בגופי. הבטתי בגופו המושלם בהערצה, נושמת עמוקות, מלקקת את שפתיי בשקיקה. הוא ניגש אלי והחל לפתוח את כפתורי חולצתי, רגלו האחת נמצאת בין רגלי, דוחפת קלות לפיסוק. הוא הרים אותי באוויר ונשא אותי בזרועותיו לחדר השינה, מנשק את פניי וצווארי.

כשהשכיב אותי על המיטה, הוריד ממני בעדינות את התחתונים, חצאית המיני שלי מורמת מעלה. ראשו בין רגליי, לשונו משחקת בשפתיים הנפוחות של הכוס הרטוב שלי, הרגשתי איך האוויר יוצא מריאותיי. צעקה קטנה בקעה מגרוני כשלפתע הרגשתי את הזין הענק שלו נדחף לתוכי במכה אחת חזקה ומהירה. הוא הביט בעיניי, ובלי מילים הגביר את הקצב. ראיתי כוכבים כשגמרתי פעם אחר פעם, מרגישה את הזרע שלו זורם בתוכי בלי הפסקה. הוא גמר בתוכי שוב ושוב ושוב.