פברואר 1, 2022 מאת admin כבוי

נערת הליווי הראשונה שלי

זה קרה פעם ראשונה לפני עשר שנים. בדיוק סיימתי קשר ארוך עם מי שהייתה אהבתי הראשונה, ואני מצאתי את עצמי בדיכאון ובמצב רוח בתחת. הייתי בן עשרים וחמש, בטוח שנגמר העולם ונפלו עלי השמיים. ערב אחד ישבתי מול המחשב אחרי יום עבודה מתיש ומצאתי את עצמי נכנס לחדרי צ'ט ארוטיים ובלתי מחייבים.  ענבר משכה את תשומת ליבי ושלחתי לה הודעת היי. היא ענתה לי כמה שניות לאחר מכן ומהר מאד מצאנו את עצמנו מתכתבים ומחליפים תמונות אחד עם השנייה. היא נראתה חמודה למדי, שום דבר בתמונותיה לא הסגיר את העובדה שהיא הייתה אחת מאותן נערות ליווי אשר סיפקו שירותי ליווי. ככל שהמשכנו לדבר גיליתי גם בחורה חרמנית ומלאת ניסיון מיני.

ערב אחד, בזמן שדיברנו, עמד לי הזין באופן פתאומי. שאלתי אותה אם אוכל להיפגש אתה סוף כל סוף. אז כבר ידעתי על היותה נערת ליווי ולמען האמת כבר רציתי אותה נואשות, גם אם זה תמורת תשלום עבור אותם שירותי ליווי שלה. למחרת ראיתי אותה לראשונה פנים אל פנים. מלאת סקס אפיל שקשה לעמוד בפניו, ריח מתוק של מיניות עולה ממנה ואני התחרפנתי. התחלתי לנשק אותה בעדינות, מגביר את הקצב עם כל סנטימטר שחשפתי בגופה. פעימות הלב שלי התגברו כשהיא הורידה ממני את מכנסיי ותחתוני, חושפת זין בינוני ועבה, עומד כמו מגדל זקור. היא הכניסה אותו במלואו לתוך פיה, מוצצת אותו בחושניות ומקצועיות. איזו מציצה זאת הייתה! תפסתי בראשה והחדרתי את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלה, נהנה מכל שניה של המציצה. גמרתי לה בפה אחרי זמן קצר, מרגיש איך רועדות לי הרגליים מהנאה ועונג.

כמה דקות לאחר מכן כבר מצאנו את עצמנו עירומים על המיטה, כשאני שוכב מעליה ומפמפם אותה בלי הפסקה. הכוס שלה היה רותח ולח, לא יכולתי להפסיק גם אם רציתי להאט את הקצב. כשאגנה עלה קלות כלפי מעלה, מצאתי את עצמי נחנק מהנאה. כמו מטורף המשכתי לטחון אותה במשך דקות ארוכות, גניחות וצעקות ההנאה שלנו נשמעות ברחבי הדירה. אין לי מושג כמה פעמים  גמרתי באותו לילה, אני רק יודע שבזכות אותם שירותי ליווי שלה השתחררתי מהדיכאון בו הייתי שרוי אחרי הפרידה מאהבתי הראשונה.