ינואר 31, 2022 מאת admin כבוי

המסיבה

מחוץ לווילה נשמעה מוסיקת ריקודים קצבית, כשחלק ממשתתפי המסיבה רוקדים לצליליה ברחבת הדשא המקיפה את הבריכה במקום. הגענו לשם שנינו, גייז לאירוח, לפי הזמנה של אחד ממארגני המסיבה. את שירותי הסקס שלנו סיפקנו למסיבות גייז פרטיות ואינטימיות, תוך דרישת וקבלת תשלום גבוה במיוחד. היינו שווים כל שקל שביקשנו. שני בחורים חטובים, סקסיים בצורה מטורפת, הומואים גאים, חולי סקס ויודעים לנצל את נתונינו הפיזיים המרשימים לתועלתנו הכלכלית.

הדרישה לשירותי סקס של גייז לאירוח במסיבות פרטיות החלה לתפוס תאוצה בחודשים האחרונים, ואנחנו היינו חוד החנית. היומן שלנו היה מלא לחודשיים קדימה. ערן ואני התמקמנו במרכז הסלון, לבושים בתחתונים צמודים לגופנו. חלקים מכף רגל ועד ראש, ללא שערה אחת מיותרת, אפילו לא באזור הזין והביצים. המארח ניגש אלי, כוס יין לבן בידו והושיט את ידו הפנויה אלי, מושך אותי אליו. הוא חפן את ישבני והצמיד אותי לגופו החסון, תוך שהוא מלקק את תנוך אוזני. הזין שלו עומד כמו אבן מבעד למכנסיו, מתחכך בי בחושניות. בזווית עיני ראיתי את ערן שוכב על גבו, רגליו פשוקות לרווחה כשביניהן גבר חסון טוחן אותו בחוזקה.

בזמן שערן מוצץ את הזין של הבחור השני שעומד מעליו. הוא נראה נהנה מכל רגע, כשקולות גניחה רמות נשמעות מבעד למוסיקה. המארח משך אותי אחריו לחדר השינה, שם, מאחורי דלת סגורה קרע מעליי את תחתוני ודחף אותי א המיטה כשפני כלפי מטה. הוא משך אותי אליו, קיפל את ברכיי ופתח את ישבני. ברגע אחד הוא דחף את הזין הגדול שלו לתוך החור של התחת שלי ונעצר לשנייה קלה. ידיו אחזו בזין העומד שלי ובביצים החלקות שלי בזמן שהוא טחן אותי בקצב הולך וגובר, גונח ונאנק בזמן שהוא רוכב עלי. "אני גומר, אני גומר, אני גומר" זעק כשנרעד לאחר דקות ארוכות בתוכי. הרגשתי את הזרע שלו זורם בתוכי, ממש לפני שיצא ממני. הזין שלי עדיין עמד, כשהוא נשכב על גבו וביקש שאקרע אותו לגזרים. הוא לא היה צריך לבקש שוב. הרמתי את רגליו גבוה, ונכנסתי לתוכו במכה אחת חזקה. התחת שלו לחץ על הזין שלי, והרגשתי זרמים בגבי כשגמרתי בתוכו שוב ושוב.